ההתמחויות של "חץ ביז"

להלן חלק מההתמחויות של "חץ ביז". בכל הנושאים המועלים, יש נסיון מוכח ולא רק ידע כללי.

לחץ על כל TAB כדי לקבל מידע נוסף


חברות רבות בישראל מעוניינות לעבור לענן, ואחד השיקולים הגדולים הוא העניין הכספי. אחרי הכל, אף אחד לא מעוניין לקבל "חשבוניות שוק" של אלפי או עשרות אלפי דולרים בחודש מבלי שתהיה לכך הצדקה.

ספקי הענן הציבורי שמחים להציע ללקוחות מחשבון שניתן לחשב דרכו עלויות של שרתים, אחסון, תעבורה ועוד, אך מה שהמחשבון (ולא איש המכירות של ספק הענן) יתנו לכם – הם פתרונות ועצות מדויקות מה ניתן לחסוך והיכן. אחרי הכל, איש המכירות לא מבין טכנית מהו כל שרות (ובמקרה של אמזון – יש מאות שרותים).

בשרות זה, נשב עם הלקוח והחשבוניות, וגם נבדוק יחד עם הצוות הטכני מה הם מריצים, מה צריך לרוץ וכיצד ניתן (אם אפשר) לחסוך בעלויות, להשתמש בשרותים חלופיים של אותו ספק או שנקים ללקוח את אותו שרות במכונות משלו במקום להשתמש בשרות של ספק הענן – בהתאם לתחשיב שיצא.

השרות ניתן בשלב זה ללקוחות ספקי הענן Amazon AWS ו-Google Cloud Platform

לעיתים ישנו צורך באחסון גדול, בין אם מדובר באחסון המבוסס על שרת שאליו מחוברים מספר JBOD (כלומר Scale Up) ובין אם מדובר באחסון שגודל בהוספת שרתי אחסון (Scale Out) – נשמח לבנות לך אחסון כזה מציוד סטנדרטי הזמין בשוק עם תוכנות קוד פתוח (כדוגמת Ceph, ZFS, Gluster ועוד). בין אם אתה צריך רק אחסון קטן למעבדה או לקבוצה קטנה של אנשים ובין אם אתה צריך אחסון שגודל למספר פטה-בייטים – נשמח לבנות עבורך את הפתרון, כולל התאמת הפתרון לעבודה מול פתרון הוירטואליזציה שיש לך, גיבויים וכו'

כשמתחילים להשתמש בספקי ענן כמו AWS או GCE בנוסף לפתרון הוירטואליזציה שקיים, כדאי להצטייד בפתרון ניהול אחיד של כל השרתים הוירטואליים על מנת להקל בניהול, לבצע הגירות מתשתית מקומית לענן ובחזרה, לבדוק ניצול תשתית, להקל בהקמת שרתי VM עבור צוותי הפיתוח, הפרודקשן וכו'. כמו כן, נשמח לסייע לך להמיר מכונות VM לקונטיינרים כך שניתן יהיה לנצל את התשתית שלך (מקומית ובענן) להריץ יותר ישומים ללא רכישת מכונות נוספות. תוכל לעיין בבלוג זה על פתרונות שונים שאנו מציעים הן לקונטיינרים והן לתשתית וירטואלית.

יותר ויותר אנליסטים מודים כי כיום עולם התשתיות והפיתוח מורכב ברובו מקוד פתוח. נשמח לסייע לך במציאת תוכנה מבוססת קוד פתוח לכל תחום שתרצה, כולל התאמת הטכנולוגיה לתשתית שלך, בניה כ-Cluster, אוטומציה ומתן תמיכה לפתרון שנתפור עבורך. במידה והינך מעוניין, נוכל גם למצוא לך פתרונות SAAS/PAAS לאותם תחומים שתרצה ונשמח לסייע לך בהטמעת אותו פתרון לתשתית שלך.

צריך לבנות ROM למכשירים שלכם עם יותר אבטחה? יש לכם כמות גדולה של מכשירים שעובדים טוב אך לא קיימים להם עדכוני אנדרואיד כולל עדכוני אבטחה? נשמח לבנות לכם ROM לפי הדרישות שלכם כולל אנדרואיד בגרסאות אחרונות כולל כל האפליקציות הנדרשות (ללא אפליקציות שאינכם מעוניינים בהם או פונקציונאליות שאינכם זקוקים לה מטעמים שונים) ולייעץ לכם מה ניתן לעשות.

מעוניינים להקשיח שרתים? מעוניינים לבנות Appliance פיזי או וירטואלי? נשמח לעזור לכם עוד מהשלבים הראשוניים החל מייעוץ לגבי חומרה (במידה ומדובר ב-Appliance פיזי עם מעבד אינטל או ARM), המשך בבניית הפצת לינוקס המותאמת לצרכי הלקוח, לאפליקציות שירוצו בו ועד שינויי הגדרות ועמידה במבחן CIS לאבטחת מידע.


במסגרת "חץ ביז" בוצעו עוד דברים וניתן לקבל פרטים נוספים כולל פרטי התקשרות בדף "אודות"